Привіт та ласкаво просимо на мій сайт,

мене звуть Вадим, я професійний фотограф 

“Національна Спілка Фотохудожників України”.

 

Telegram

 

 

 

Patreon

Тут можна переглянути записи відео з навчання фотошколи та персональних онлайн занять

 

 

 

Умови фотосесії

 

Я готовий стати вашим особистим фотографом та забезпечити високу якість послуг.

Пропоную гнучку цінову політику, яка враховує різні фактори, такі як локація фотосесії, складність проекту та кількість опрацьованих фото.

Я не обмежую зйомку за тривалістю, оскільки моє завдання допомогти вам досягти найкращих результатів.

Знімаю достатню кількість фото за фотосесію, які потім проходять корекцію кольору та обробку. Фотографії ви отримаєте протягом трьох днів. Також можу зняти відео під час зйомки та професійно відретушувати ваші фото до журнального вигляду.

Допоможу вам зі стилістикою та побажаннями з приводу фотосесії, і якщо потрібно, можу підібрати для вас візажиста, перукаря та стиліста. Моя команда та я забезпечимо вас на кожному етапі підготовки до фотосесії.

Не потрібно переживати, як позувати або як рухатися. Я підкажу вам кожен крок та зроблю все можливе для забезпечення комфортної та приємної атмосфери під час зйомки.

Зйомка може відбуватися на будь-якій локації, від студії до природи, міста чи готелю. Фотостудія надається безкоштовно, вартість готелю чи квартири за Ваш рахунок.

Маю широкий досвід у зйомці – від кінематографічних проектів та психологічних портретів до весіль, б’юті фотосесій для журналів та рекламних фешн зйомок до персональних фотосесій.

Я завжди ставлю свою професійну репутацію на перше місце і роблю все можливе, щоб ви були задоволені результатом.