Вадим Павлосюк

основний фотограф
Член Національної Спілки Фотохудожників України Завжди художник в серці. Я професійно займаюсь цим мистецтвом вже більше 15 років. Я не з тих фотографів які роблять багато кадрів, я ціную якість та досконалість кожного кадру.

Іван Лівандовський

головний відеооператор та режисер по монтажу
Професійний стаж у весільній відеоіндустрії понад 12 років. Надзвичайно комунікабельний та з великою відповідальність відноситься до побажань кожного із замовників. В плані весільного відео може надати послуги будь-якої складності зйомки, включаючи одно, двох, трьох, чи навіть чотирьох камерну відеозйомку у форматі FULL HD та 4К. Крім того забезпечить повний спектр додаткових послуг.

Дует DESSERT

Створити неповторну і казкову атмосферу будь-якого свята допомагає музика. Не дайте гостям сумувати і замовте музичний супровід для Вашої святкової події. Наш дует буде із задоволенням звучати і радувати гостей весілля, корпоративу, дня народження та будь-якого іншого свята чи навіть романтичної події пронизаної духом романтики.

Давід Лімузин

автокортеж
Власний автопарк ексклюзивних лімузинів, один з найбільших та найсвіжіший в Україні! Окрім стандартних, 4 колесних, є авто 6 та 8-ми колесні. Є з великими люками та хіт сезону- з відкритими літніми майданчиками. Легко можем організувати кортеж з однакових лімузинів Хамер , Крайслер, Мерседеси G ти Sкласу, в поєднанні з аналогічними моделями в короткому виконанні ! Також присутній хороший вибір престижних авто Преміум Класу.