Весільне відео

Що потрібно знати нареченим про весільне відео?

Дуже часто молодята сумніваються, чи варто запрошувати на власне весілля професійного відео оператора, адже таке задоволення коштує чимало. З’ясувати точну відповідь досить просто: дайте відповідь самі собі – скільки ви готові заплатити зараз за весільне відео своїх батьків? Віддасте перевагу любительській зйомці чи захочете подивитися це відео у виконанні професіонала? Якщо Ви “за” – то читайте далі.

По-перше, відразу хочеться звернути Вашу увагу на наступне: швидше за все Ви ніколи раніше не замовляли відеозйомку. Це не квитки в театр, не мобільний телефон, і у Вас немає ніякого досвіду. Тому, перший висновок, який я закликаю Вас зробити: будьте уважні і серйозні, перезняти власне весілля по-новому у Вас швидше за все не вийде.

По друге, спробуйте порівняти Ваші улюблені фільми з фільмами, які подобаються Вашим друзям, знайомим, колегам. Ви виявите, що художні пристрасті у навіть найближчих і дорогих людей відрізняються від Ваших. Звідси другий висновок: не варто покладатися на поради та рекомендації Ваших друзів.

Чим же слід керуватися, вибираючи весільне відео? Тільки Вашим смаком та фінансовими можливостями. А щоб Ви змогли розібратися в непростій справі – декілька порад:

Вибираючи весільного відеооператора, обов’язково подивіться зроблений ним повний весільний фільм. Судити за якістю роботи на основі викладеного в Інтернет або показаного при особистій зустрічі невеликого кліпу – не варто. Це не ті спогади, які будуть дорогі Вам через багато років.

Зверніть увагу на якість зображення. Ви не повинні довго дивитися на якийсь один план, і навпаки, повинні встигати розгледіти, що відбувається в кожному кадрі. Рухи камери не повинні відволікати від сприйняття того, що відбувається.

Зверніть увагу на звук. Він не повинен мати сторонніх шумів. На ваш слух не повинна тиснути непотрібна Вам інформація (наприклад, шум проїжджаючих автомобілів на вулиці, якщо не звучать важливі слова – варто замінити на музику). Неприпустимі обривки фраз, або навпаки, показ нового сюжету з півслова. Запевняю, професійний відеограф повинен знати багато способів, як уникнути цього.

Зверніть увагу на загальну тривалість фільму. Майте на увазі, що зазвичай динаміка весільного дня дозволяє одержати досить цікавий фільм тривалістю близько години, але при Вашому бажанні ви можете отримати і тригодинний фільм. Ми не радимо Вам замовляти дуже довгий фільм, так як видовищність в цьому випадку страждає.

Не комплексуйте, якщо Ви не знаєте і половини технічних термінів, про які Вам буде розповідати відеограф. Всі ці формати, монтажні програми, назви камер і об’єктивів, мікрофонів і штативів Вам не потрібні. Ви не зобов’язані їх знати. Більше того, велика кількість незрозумілих термінів повинна Вас насторожити – якщо людина не може доступною мовою описати нюанси своєї роботи, то швидше за все Вам варто пошукати іншого фахівця.

Вибирайте професійного відео оператора, який виконає свою роботу на всі сто. Адже відео зйомка весілля не менш важлива, ніж весільні фотографії. Тому, не пошкодуйте свого часу на те, щоб зберегти Ваші спогади про весільний день як можна більш докладно і яскраво.

#pavlosyuk #studio_europe#wedding_agency_europe #wedding #feeling #laughter #happiness #shooting #photosession #style #work #photo #photography#art #perfect #beautiful #emotions #kyiv #lutsk #rivne #ternopil #lviv #vinnitsa

https://vk.com/studioeurope?w=wall-43506071_736%2Fall Більше цікавих статей  у нашій групі.