Багатокамерна

 

Шановні друзі, за численними запитаннями молодят студія “EUROPE” хоче поділитись з Вами деякими “ньюансами” відеозйомки весільного дня. Саме так-ВІДЕОЗЙОМКИ, тому, що інформації по фото досить достатньо як і в соцмережах, так і на персональних сайтах фотографів, а от з відеозйомкою справи дещо інакші. Отже: перед замовленням відео молодята в першу чергу дивляться відеороботи і саме тут випливає перший “ньюанс”. Всі оператори показують свої найкращі зразки, саме так, якби Вас хтось не переконував що “- ні мої роботи всі такі, ось яку взяв таку і показую”, повірте це все “казка”. Кожен показує свої накращі “творіння”, ну і це вірно, в цьому немає нічого дивного чи не логічно, справа трошки в іншому.
Надзвичайно важко, а більше всього що і практично неможливо зняти красивий, наглядний, а головне ДИНАМІЧНИЙ і РІЗНОПЛАНОВИЙ весільний фільм однією камеро. І справа тут зовсім не в лінощах чи невмінні оператора – основною причиною є технічна сторона. Пояснимо: 90% операторів які працюють на ринку України знімаючи урочисті події у форматі FULL HD чи вже досить популярному форматі 4К, працюють так званною DSLR апаратурою.

 

Не будемо вдаватись у подробиці просто пояснимо, що для того щоб зняти якісний і як ми писали раніше ДИНАМІЧНИЙ і РІЗНОПЛАНОВИЙ весільний фільм оператору потрібно досить часто міняти об’єктиви, міняти акумулятори, крім того проводити переміщення знімаємої апаратури на таке обладнання як штатив, ріг, слайдер, стедікам… і це далеко не весь перечень того, що повинен враховувати і робити оператор під час зйомки. Ось і уявіть як це все має зробити одна людина наприклад в церкві, або при офіційній чи урочистій царемонії розпису, чи при першому танці, ну і т.д., щоб не загубити і не пропустити самі важливіші моменти зйомки. Відповідь проста-один оператор менше проводить заміну тих самих об’єктивів, з меншою частотою змінює місця зйомки ,використовує мінімум допоміжного обладнання. І повірте що тут немає його вини, зрозумійте, одна справа на прогулянці попросити молодят чи гостей зачекати хвилинку для налаштування обладнання, а зовсім інша справа- призупинити урочисту царемонію вінчання чи розпису. Хтось можливо і пробував))) – але мало в це віриться. НІ, ми у жодному разі не відмовляємо від однокамерної зйомки. Ми надзвичайно багато знімаємо весіль однією камерою і все виходить добре, позитивно і з вдячністю від клієнтів.

 

Ми просто намагаємось пояснити різницю між однокамерною і багатокамерною зйомку, в чому різниця та особливості такої зйомки. Ось перший із “ньюансів” який ми вирішили описати по зйомці весільного відео саме через численні запитання наших молодят. В подальшому ми аналізуватимемо всі ваші послідуючі питання і спробуємо дати на них відповіді. І останнє: просимо звернути увагу на те що це суб’єктивна думка лише творчого колективу студії “EUROPE” і вона нікого і нідочого не зобов’язує!