Бетті Бросмер

Бетті Бросмер – володарка найшикарнішої фігури 50-х років

Бетті Бросмер (Betty Brosmer) – перша красуня кінця 40-х і 50-х років, зірка обкладинок і прообраз пін-ап-гьорлз.
Вона “стартувала” в 13 (!) Років, виграла більше 50 конкурсів краси. Красувалася на більш 300 обкладинках, на більш, ніж сотні календарів, на рекламних щитах по всій країні, була найбільш високооплачуваною моделлю.

Попередниця таких зірок, як Мерилін Монро і Джейн Менсфілд. Параметри: 38-18-36 (в дюймах), в сантиметрах: 96.52 ог- 45.72 ОТ- 91.44 ОБ. Носить звання “Найшикарніше тіло 50-х років”, що неудівітельно- 48 розмір по грудях при талії 45 см (в деяких джерелах- 21 дюйм = 53.34 сантиметри), це просто феноменальна фігура! Не думаю, що в 13 років їй видаляли ребра.
Бетті народилася 2 серпня 1935. В кінці 40-х вийшов журнал “Sears & Roebuck”, на обкладинці якого вперше з’являється майбутній секс-символ Америки. Після чого в офіс рекламного агенства “Conover”, де працювала 13-річна (!) Бетті, стала приходити неймовірна кількість замовлень на рекламні постери, обкладинки і упаковку продуктів харчування, з однією умовою – на всьому повинно було бути присутнім зображення юної красуні. Одних тільки журналів з її фотографіями налічується на даний момент більше 150! Як тільки Бетті виповнилося 16 років, найпрестижніші титули, які могли отримати красуні 50-х, стали магнітом притягатися до каліфорнійської моделі: “Міс телебачення”, “Міс Джонс Біч”, “Міс фігура” і “Міс блакитні очі”. Вона встигла виграти понад 50 конкурсів краси! Її зображення регулярно з’являлися в журнальній рекламі, в торгових каталогах, на молочних пакетах та придорожніх рекламних щитах. В один місяць її фото були роздруковані відразу на обкладинках відразу восьми національних журналів! Вона зуміла стати некоронованою королевою у світі журнальних обкладинок. Вона стала першою моделлю, у якої були права на всі її фото, що одержувала відсотки кожен раз, коли її фотографія була опублікована. Мерлін Монро стала комерційним явищем після 1955 року. З 1948 року і на всі 50-е еталоном жіночої краси була Бетті. Це вона виступила в головній ролі у розвитку пін-ап, створивши образ грайливої дівчинки. Її багаторічний успіх підготував глядачів до зоряного старту Мерлін Монро. До того часу вона стала самою шанованою моделлю Америки, а поява на обкладинках престижних чоловічих журналів “Сучасний чоловік”, “Кабаре” і “День і ніч” додало їй статус секс-символу. 24 квітня 1961 26-річна Бетті виходить заміж за знаменитого культуриста і бодібілдера, співзасновника міжнародної асоціації бодібілдингу, творця конкурсів Містер і Міс Олімпія, Джо Вейдера і бере прізвище чоловіка. Чимало американських супермоделей зітхнули з полегшенням. З модельного бізнесу йшла не знаюча конкуренції Бетті Бросмер, і не на відпочинок, а щоб всією душею віддатися пропаганді спортивної теорії Джо Вейдера. Відтепер її робочим одягом стає спортивне бікіні. Її легендарно вузька талія приваблювала погляди читачів видань чоловіка. Тоді це були всього два журнали: Muscle Builder Power і Mr. America (сьогодні десятки видань по всій планеті). Легко впізнаване гарне обличчя стало емблемою для спортивних змагань, що проводяться братами Вейдера.
Складно судити, наскільки вплинуло цю подію на розвиток бодібілдингу у світовому масштабі, але те, що Бетті стала генератором спортивних ідей – безсумнівно. З її появою в житті Джо Вейдера пов’язано хода жіночого культуризму та фітнесу, природно, першою моделлю “Тренера чемпіонів” була його дружина.
Вони прожили разом все життя і написали безліч книг про бодібілдинг і фітнес, в 1981 Бетті і Джо разом написали “Книгу Вейдеров з бодібілдингу для жінок” вона досі веде колонки на ці теми. Пишуть, що саме вона запропонувала чоловікові придивитися до австрійського чемпіона – Арнольда Шварценеггера. Завдяки їй “Термінатор” був поселений в сусідній з котеджем Вейдеров будинок. Це вона проштовхувала його на кіноекран. Саме Бетті розвинула в ньому талант до бізнесу: у 70-х роках вони спільними зусиллями активно займалися торгівлею нерухомістю. Величезні продажу Power Exerciser викликані тим, що новий товар рекламувала пара “Арнольд Шварценеггер – Бетті Вейдер”. На даний момент Бетті випускає спортивний журнал для жінок “Shape” і веде колонку в знаменитому “Сила і краса”, а так само є членом Олімпійського комітету фізичної досконалості.

 

 

BettyBrosmer04 BettyBrosmer05 BettyBrosmer09 BettyBrosmer10 BettyBrosmer12 BettyBrosmer13 BettyBrosmer17 BettyBrosmer19 BettyBrosmer25 brosmer-1 brosmer-2 brosmer-8 brosmer-9